Przetwornica; AM1S-2405SZ; konwerter DC/DC; 24V (21,6÷26,4)V; DC; 5V; DC; 200mA; 1W; izolowany; 1kV; SIL4; przewlekany (THT); Ai
Firma Piekarz
Przetwornica; AM1S-2405SZ; konwerter DC/DC; 24V (21,6÷26,4)V; DC; 5V; DC; 200mA; 1W; izolowany; 1kV; SIL4; przewlekany (THT); Ai RSS 17.88 17.88 14.54 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
c179e9b4
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.46% (30.01.2025)