Profesjonalna taśma LED ciepła COB 24V 4W/m 3000K IP20 4 mm miniPCB UQS-COB-4W-WW-24V-5m
TIM SA
Profesjonalna taśma LED ciepła COB 24V 4W/m 3000K IP20 4 mm miniPCB UQS-COB-4W-WW-24V-5m RSS 128.12 128.12 104.16 + VAT
MPN:
UQS-COB-4W-WW-24V-5m
Kod:
Producent:
MW Lighting
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.64% (03.01.2026)
Poprzednia cena:
126.05
Gwarancja Standardowa: 3 lata Klasa szczelności IP: IP20 Lm/m: 375,00 Moc (W): 4W MPL id: 92649 Napięcie nominalne: 24V Temperatura barwowa: WW