Falownik wektorowy, Max moc silnika 1,1kW, Uzas: 200÷240VAC ODE-3-220105-1F42-01
TIM SA
Falownik wektorowy, Max moc silnika 1,1kW, Uzas: 200÷240VAC ODE-3-220105-1F42-01 RSS 2622.58 2622.58 2132.18 + VAT
MPN:
ODE-3-220105-1F42-01
Kod:
Producent:
INVERTEK DRIVES
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9% (15.01.2026)
Poprzednia cena:
Producent: INVERTEK DRIVES Typ: falownik wektorowy Moc silnika maks.: 1,1kW Napięcie wyjściowe falownika: 1 x 230V AC Własności wejścia 1: zadawanie prędkości obrotowej sygnałem 0...10V, 4...20mA, 0...20mA Sposób programowania: klawiatura,PC Podłączenie elektryczne: zaciski śrubowe Montaż: naścienny,na szynę DIN Temperatura pracy: -10...50°C Częstotliwość wyjściowa: 0...500Hz Liczba wejść: 4 Liczba wejść analogowych: 1 Czas rozbiegu/dobiegu: 0,1...600s Liczba wyjść analogowych: 1 Prąd znamionowy: 10,5A Klasa szczelności: IP20 Liczba wyjść: 2