MEAN WELL SCW20A-05 Moduł przetwornicy DC/DC 4 A 20 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
MEAN WELL SCW20A-05 Moduł przetwornicy DC/DC 4 A 20 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 119.00 119.00 96.75 + VAT
MPN:
SCW20A-05
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-25% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
159.00
MEAN WELL prezentuje nowe przetwornice DC/DC serii SCW20 z pojedynczym wyjściem jako dodatek do poprzednich serii SCW03/SCWN03 (3W), SCW05 (5W), SCW08 (8W) i SCW12 (12W). Ta seria rozszerza moc wyjściową rodziny SCW do 20 watów. Cała rodzina SCW została zaprojektowana zgodnie ze standardem obudowy DIP24 z takim samym przyporządkowaniem pinów. W sytuacjach, w których system końcowy wymaga większej wydajności, SCW20 może bezpośrednio zastąpić modele SCW o niższej wydajności bez konieczności przeprojektowywania układu płytki drukowanej.
Seria MEAN WELL SCW20 oferuje najwyższą gęstość mocy spośród wszystkich przetwornic DIP24 DC/DC obecnie dostępnych na rynku. Ponadto MEAN WELL jest jedynym producentem z opcją 20W w pakiecie DIP24. Dzięki takim cechom, jak szeroki zakres wejściowy 2:1, bardzo szeroki zakres temperatur pracy (-40°C do +80°C) oraz izolacja we/wy prądu stałego 1500V, SCW20 jest idealny do zastosowań z rozproszoną architekturą zasilania, IoT, silnikami elektrycznymi, sieciami bezprzewodowymi, sterownikami przemysłowymi i systemami komunikacyjnymi.