Wiha SB369SZ13B 24851 Hex Ball End L-Key Set In Classic Holder Imperial - 13pc
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
24851
Kod:
Producent:
WIHA
ISBN:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-26% (06.09.2025)
Poprzednia cena:
Includes the following sizes: 1.3mm (0.05in), 1.6mm (1/16in), 2mm (5/64in), 2.4mm (3/32in), 2.8mm (7/64in), 3.2mm (1/8in), 3.6mm (9/64in), 4mm (5/32in), 4.8mm (3/16in), 5.6mm (7/32in), 6.3mm (1/4in), 7.9mm (5/16in) × 10mm (3/8in).