MEAN WELL PWM-120-12KN Sterownik LED 120 W 5 A 12 V 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
459.00
373.17 + VAT
- MPN:
- PWM-120-12KN
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -8% (26.03.2026)