Tiger Power Supplies TGR-USB-65W-PD-UK-3P 65W USB C UK PD 3 Port GaN
Rapid Electronics
RSS
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- TGR-USB-65W-PD-UK-3P
- Kod:
- Producent:
- TIGER POWER SUPPLIES
- Waluta:
- funt szterling
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -2.01% (09.09.2025)
- Poprzednia cena:
* USB Fast Charging * Charge 3 devices simultaneously * 3 USB Ports (2 x USB C, 1 x USB A) * 3-Pin UK Plug * Short circuit, over current, over voltage and over temperature protection * Ultra-Compact Design * High MTBF * Safety Specifications: Approved to 62368-1 Safety Standards * Dimensions: 53mm x 53mm x 30.5mm