Suntan TS13DE1E470MSB030R 47uF 25V +/-20% 5*11mm P:2mm Radial Alum Elec Cap
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
TS13DE1E470MSB030R
Kod:
Producent:
Suntan
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
This 47uF 25V ±20% 5x11mm Pitch 2mm Miniature Radial Aluminium Electrolytic Capacitor is designed for general purpose applications.
Diameter: 5mm Length (Height): 11mm Pitch: 2mm Load Life: 2000 Hours at 85°C