Suntan TS08V0A9474KBB0E0R 0.47uF ±10% 310VAC X2 Mini Polyprop Film Capacitor
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
TS08V0A9474KBB0E0R
Kod:
Producent:
Suntan
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
A 0.47µF 310V 10% X2 metallised polypropylene film capacitor from the Suntan TS08V range. The capacitor comes in a epoxy sealed case and is ideal for interference suppression.
* Miniature size
* 310V AC Voltage rating
* 10% Tolerance
* Max. temperature 110°C