Siretta ASMGAL010XC137S11 IP67 IPEX MHF4L LK To IP67 SMA Rear 100mm 1.37 Cable
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
ASMGAL010XC137S11
Kod:
Producent:
Siretta
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (02.04.2026)
Poprzednia cena:
A 1.37mm low loss coaxial 100mm cable assembly, designed to control and reduce VSWR and Return Loss. The 1.37mm diameter flexible cable has an I-PEX MHF I LK locking micro RF coax connector fitted at one end and SMA female bulkkead rear-mount coax connector with o-ring at the other.
* Flexible, 1.37mm, 50Ω coax cable * Length: 100mm * Operating Frequency: up to 6GHz * Siretta type: ASMGAL010XC137S11