Rawlplug R-S1-RBL-M10/10/5 Rawlbolt® Loose Bolt M10/10L (Bag 5)
MPN:
R-S1-RBL-M10/10/5
Ostatnio widziany:
The world's most popular all-purpose expanding shield anchor, loose bolt version.
These Rawlplug Rawlbolt® Loose Bolts have the following specification:
Size x Max. Fixture Thickness: M10 x 10mm Overall Length: 75mm Drill Ø: 11mm Pack Quantity: Bag of 5