QTX 160.120UK Lamp With Built In Black Light Projector - Black
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
160.120UK
Kod:
Producent:
QTX
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
This compact lamp with a 135mm UV neon tube allows easy checking of stamps and valuable documents.
* Built in torch * Incorporates foldaway stand * On/Off switch * Supplied with hand strap * Power supply 6V (4x AA) * Dimensions 55 x 23 x 160mm