MASONMATE 0839M560100HB Hex Loose Bolt Sleeve Anchor M10 x 100mm (50)
Rapid Electronics
MASONMATE 0839M560100HB Hex Loose Bolt Sleeve Anchor M10 x 100mm (50) RSS 21.08 21.08 GBP109.03 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
0839M560100HB
Kod:
Producent:
MASONMATE
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4% (01.05.2026)
Poprzednia cena:
These MasonMate Hex Loose Bolt Sleeve Anchors have the following specifications:
Size: M10 x 100mm. Max. Fixture Thickness: 60mm. Min Hole Depth: 40mm. Qty Per Box: 50.