IRWIN® Record® T41211000 1ton-e Workshop Vice 100mm (4in)
Rapid Electronics
IRWIN® Record® T41211000 1ton-e Workshop Vice 100mm (4in) RSS 58.88 58.88 GBP304.53 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
T41211000
Kod:
Producent:
IRWIN
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.01% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
Specification
Jaw Depth: 60mm (2.3/8in). Jaw Width: 100mm (4in).