Faithfull FAIZ15024C TCT Cordless Trimsaw Blade 150 x 10mm x 24T POS
Rapid Electronics
Faithfull FAIZ15024C TCT Cordless Trimsaw Blade 150 x 10mm x 24T POS RSS 19.97 19.97 GBP103.28 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FAIZ15024C
Kod:
Producent:
Faithfull
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.01% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
Faithfull TCT Cordless Trimsaw Blade with Tungsten Carbide Tips and a narrow 1.6mm kerf for improved battery performance and laser cut expansion slots to reduce heat build-up.
This Faithfull TCT Cordless Trimsaw Blade has the folowing specification:
Application: Fast Rip. Blade Diameter: 150mm. Bore: 10mm. Teeth: 24. Rake: POS.