Faithfull FAISDS13260 SDS Plus Drill Bit 13mm OL: 260mm WL: 200mm
Rapid Electronics
Faithfull FAISDS13260 SDS Plus Drill Bit 13mm OL: 260mm WL: 200mm RSS 8.62 8.62 GBP44.58 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FAISDS13260
Faithfull
ISBN:
GTIN-13:
Zmiana ceny:
+4.11% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
The Faithfull FAISDS13260 SDS Drill has a heavy-duty tungsten carbide tip with the following dimensions: Diameter: 13mm Working Length: 200mm Overall Length: 260mm