Faithfull FAIPP800LS Long Series HSS Jobber Drill Pack8.00mm OL:165mm WL:109mm
MPN:
FAIPP800LS
Zmiana ceny:
+4.03% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
The Faithfull FAIPP800LS Pre Pack HSS Jobber Drills (1) Long Series 8.0mm have the following specifications: Diameter: 8.0mm Overall Length: 165mm