Faithfull FAIPP750PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack7.50mm OL:109mm WL:68mm
MPN:
FAIPP750PRO
Faithfull
ISBN:
GTIN-13:
Zmiana ceny:
+4% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
The FAIPP750PRO Professional Jobber Drill Bit has the following specifications: Diameter: 7.5mm. Pack quantity: 1.