Faithfull FAIPP700LS Long Series HSS Jobber Drill Pack7.00mm OL:156mm WL:102mm
MPN:
FAIPP700LS
Zmiana ceny:
+4% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
The Faithfull FAIPP700LS Pre Pack HSS Jobber Drills (1) Long Series 7.0mm have the following specifications: Diameter: 7.0mm Overall Length: 156mm