Faithfull FAIPP100LS Long Series HSS Jobber Drill Pack(2) 1.00mm OL:56mm WL:33mm
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FAIPP100LS
Kod:
Producent:
Faithfull
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.27% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
The Faithfull FAIPP100LS Pre Pack HSS Jobber Drills Long Series 1.0mm have the following specifications: Diameter: 1.0mm. Overall Length: 56mm. Pack quantity: 2.