Faithfull FAIJ850PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 8.50mm OL:117mm WL:72mm
MPN:
FAIJ850PRO
Zmiana ceny:
+4.12% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Diameter: 8.5mm