Faithfull FAIJ700PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 7.00mm OL:107mm WL:67mm
MPN:
FAIJ700PRO
Zmiana ceny:
+4.23% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Diameter: 7.0mm