Faithfull FAIJ400PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 4.00mm OL:75mm WL:42mm
MPN:
FAIJ400PRO
Zmiana ceny:
+4.17% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Diameter: 4.0mm