Faithfull FAIJ1200PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 12.00mm OL:150mm WL:98mm
MPN:
FAIJ1200PRO
Zmiana ceny:
+4.07% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.