Faithfull FAIJ1100PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 11.00mm OL:140mm WL:90mm
MPN:
FAIJ1100PRO
Zmiana ceny:
+4.09% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Diameter: 11.0mm