Faithfull FAIBRPVC13SA PVC Saddleback Broom Head 325mm (13in)
Rapid Electronics
Faithfull FAIBRPVC13SA PVC Saddleback Broom Head 325mm (13in) RSS 13.73 13.73 GBP71.01 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FAIBRPVC13SA
Kod:
Producent:
Faithfull
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.02% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
The Faithfull hardwearing PVC broom heads provide an excellent sweeping performance with the added benefit that they can be used dry or wet. Width:325mm (13in) Socket:28mm