Evolution S185TCT-48CS StainlessSteel Cutting CircularSaw Blade 185x20mm x48T
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
S185TCT-48CS
Kod:
Producent:
Evolution Power Tools
ISBN:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
This Evolution Stainless Steel Cutting Circular Saw Blade has the following specification:
Diameter: 185mm Bore: 20mm Teeth: 48 Kerf: 1.8mm Max. Speed: 3,900/min.