Evolution FURYBLADE185MULTI FURY MultiPurpose TCT CircularSaw Blade 18x20mmx16T
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FURYBLADE185MULTI
Kod:
Producent:
Evolution Power Tools
ISBN:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
This Evolution Fury Multipurpose TCT Circular Saw Blade has the following specification:
Diameter: 185mm Bore: 20mm Teeth: 16 Kerf: 1.7mm Max. Speed: 4,400/rpm Capacity: Mild Steel: 3mm