EdgePoint EDGDBGP10115 GP10115 General-Purpose Diamond Blade 115mm
Rapid Electronics
EdgePoint EDGDBGP10115 GP10115 General-Purpose Diamond Blade 115mm RSS 6.94 6.94 GBP35.89 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
EDGDBGP10115
Kod:
Producent:
EdgePoint
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.2% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
The EdgePoint GP10115 General-Purpose Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 115mm Bore: 22.23mm Segment Height: 10mm Segment Width: 2.3mm