Dormer P8139.6X6.0 Solid Carbide Rotary Burr Bright Pointed Tree 9.6 x 6mm
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
P8139.6X6.0
Kod:
Producent:
DORMER
ISBN:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.02% (08.05.2026)
Poprzednia cena:
The Dormer Solid Carbide Bright Rotary Burr Pointed Tree has the following specification:
Diameter: 9.6mm. Shank Diamter: 6mm. Working Length: 19mm. Overall Length: 64mm.