Dormer A002S11.0 A002 HSS-TiN Coated Jobber Drill 11.0mm OL:133mm WL:87mm
Rapid Electronics
RSS
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- A002S11.0
- Kod:
- Producent:
- DORMER
- ISBN:
- Waluta:
- funt szterling
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +4.06% (08.05.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla a002
A002 HSS-TiN Coated Jobber Drill 11.0mm. Pouch of 1.
Tip Diameter: 11.0mm. Working Length: 87mm. Overall Length: 133mm.