TDK-Lambda DRB100-24-1 Zasilacz na szynę DIN 24 V/DC 4.2 A 100.8 W Ilość wyjść:1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TDK-Lambda DRB100-24-1 Zasilacz na szynę DIN 24 V/DC 4.2 A 100.8 W Ilość wyjść:1 x Content 1 szt. RSS 409.00 409.00 332.52 + VAT
MPN:
DRB100-24-1
Kod:
Producent:
TDK-Lambda
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (14.03.2026)