Core Plus CORDBGP300 GP300 General-Purpose Hybrid Turbo Diamond Blade 300mm
MPN:
CORDBGP300
Zmiana ceny:
+4% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
The CorePlus GP300 General-Purpose Hybrid Turbo Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 300mm Bore: 20mm Segment Height: 15mm Segment Width: 3.5mm