Core Plus CORDBGP300 GP300 General-Purpose Hybrid Turbo Diamond Blade 300mm
- MPN:
- CORDBGP300
- Zmiana ceny:
- +4% (09.05.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla gp300
The CorePlus GP300 General-Purpose Hybrid Turbo Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 300mm Bore: 20mm Segment Height: 15mm Segment Width: 3.5mm