Core Plus CORDBAB350E AB350E Elite Abrasive & Asphalt Diamond Blade 350mm
MPN:
CORDBAB350E
Zmiana ceny:
+4% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
The CorePlus AB350E Elite Abrasive & Asphalt Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 350mm Bore: 25.4mm Segment Height: 10mm Segment Width: 3.0mm