CamdenBoss CTB9309/14 5.08mm Pitch14 Way Terminal Block
Rapid Electronics
CamdenBoss CTB9309/14 5.08mm Pitch14 Way Terminal Block RSS 0.91 0.91 GBP4.71 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
CTB9309/14
Zmiana ceny:
+7% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
* 14 pole * Moulded in UL94-V0 flame-retardant PA66 * 2-12 pole solid block * Up to 24 poles available * Pluggable male-female connectors * Professional rising clamp terminals * Closed headers * Polarised mouldings * Manufacturer's part CTB9309/14