CamdenBoss CTB7000/10 10 Way 22A Rising Clamp Terminal Block 5mm Pitch
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
CTB7000/10
Kod:
Producent:
CAMDENBOSS
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
Rising clamp terminal block, from the CamdenBoss CTB7000 Series, with 10 poles, 5mm pitch.
* 22A current rating, 250V voltage rating