PIC PMC-1401S Kontaktron 1 NO 200 V/DC, 140 V/AC 1 A 10 W Długość bezpiecznika szklanego:14.2 mm
Conrad Electronic
PIC PMC-1401S Kontaktron 1 NO 200 V/DC, 140 V/AC 1 A 10 W Długość bezpiecznika szklanego:14.2 mm RSS 6.10 6.10 4.96 + VAT
MPN:
PMC-1401S
Kod:
506944
Producent:
PIC
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (04.03.2026)