Bahco B196.100.200 BAHCOFIT Insulated Screwdriver Slotted Tip 10.0 x 200mm
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
B196.100.200
Kod:
Producent:
BAHCO
ISBN:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.99% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Specifications:.
Tip: Slotted 10 x 1.6mm. Blade length: 200mm. Total length: 317mm.