T356A335K016AT
Wekton
T356A335K016AT RSS 12.86 12.86 x 3
  • Zgodny z RoHS
Kod:
T356A335K016AT
Minimalne zamówienie:
3 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
13.60
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Kondensator tantalowy 3,3uF 16V ±10% THT RM: 5,08mm