T356A335K016AT
Wekton
RSS
12.86
x 3
- Kod:
- T356A335K016AT
- Minimalne zamówienie:
- 3 szt.
- Zmiana ceny:
- -5% (09.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 10+ | 20+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla t356a335k016
Kondensator tantalowy 3,3uF 16V ±10% THT RM: 5,08mm