KR46CAKFFG On-On Auto Rocker Switch Yellow 12V illuminated DPDT IP68
Switch Electronics
KR46CAKFFG On-On Auto Rocker Switch Yellow 12V illuminated DPDT IP68 RSS 83.95 83.95 GBP434.19 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
KR46CAKFFG
Kod:
490047
Producent:
APEM
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.97% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
* On-On DPDT contacts * Solder/Quick connect terminals * 12V Yellow illumination * IP68 Rated Protection * Silver contacts * Rating: 5A 24VDC * Panel cut-out: 36.8 x 21.08mm * Panel thickness: 0.8 to 4.6mm * Compatible with U2292 and U3152 connector