390V Metal Oxide Varistor 60J 7.5mm JVR10N391K
Switch Electronics
390V Metal Oxide Varistor 60J 7.5mm JVR10N391K RSS 1.84 1.84 GBP9.52 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
JVR10N391K
Kod:
552319
Producent:
Joyin
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Zmiana ceny:
-0.54% (09.04.2026)
Poprzednia cena:
390V metal oxide varistor featuring radial leads and epoxy coated disc construction, suitable for protecting sensitive components against unwanted voltage spikes.
* Varistor voltage: 390V * Pitch: 7.5mm * Disc diameter: 7.5mm * Energy: 60J * Operating voltage: 250V AC, 320V DC