Zasilacz impulsowy Huawei HW-120200E1W 12V/2A - wtyk DC 5,5/2,1mm
Botland
Zasilacz impulsowy Huawei HW-120200E1W 12V/2A - wtyk DC 5,5/2,1mm RSS 13.50 13.50 10.98 + VAT
Kod:
25661
Producent:
Huawei
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Stabilizowany zasilacz sieciowy o napięciu zasilania od 100 V do 240 V. Napięcie wyjściowe zasilacza wynosi 12 V DC, a prąd wyjściowy 2 A. Zasilacz posiada przewód zasilający o długości 150 cm oraz wtyk DC 5,5 mm x 2,1 mm.