Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; RM84-2012-35-1110; 110V; DC; 2 styki przełączne; 8A; 250V AC; 8A; 24V DC; do druku (
Firma Piekarz
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; RM84-2012-35-1110; 110V; DC; 2 styki przełączne; 8A; 250V AC; 8A; 24V DC; do druku ( RSS 28.00 28.00 22.76 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
f8974611
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9% (06.11.2025)