RE.C7-050-SBF
TME
RE.C7-050-SBF RSS 64.29 64.29 52.27 + VAT
MPN:
452051
Kod:
RE.C7-050-SBF
Zmiana ceny:
+4.11% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 50mm; W: 20mm; H: 67mm; skrętne z blokadą