RE.C7-060-SBF
TME
RE.C7-060-SBF RSS 86.08 86.08 69.98 + VAT
MPN:
452056
Kod:
RE.C7-060-SBF
Zmiana ceny:
+4.1% (19.03.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 60mm; W: 24mm; H: 83mm; skrętne z blokadą