RE.C7-080-SBF
TME
RE.C7-080-SBF RSS 95.58 95.58 77.71 + VAT
MPN:
452061
Kod:
RE.C7-080-SBF
Zmiana ceny:
+3.99% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 80mm; W: 24mm; H: 104mm; skrętne z blokadą