RE.E3-100-SBF
TME
RE.E3-100-SBF RSS 110.15 110.15 89.55 + VAT
MPN:
450106
Kod:
RE.E3-100-SBF
Zmiana ceny:
+3.99% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 100mm; W: 30mm; H: 128mm; skrętne z blokadą