Viking Tech AR06BTBV5493 Rezystory Chip 549 kΩ SMD 1206 0.25 W 0.1 % 10 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
Viking Tech AR06BTBV5493 Rezystory Chip 549 kΩ SMD 1206 0.25 W 0.1 % 10 ppm 1 szt. RSS 1.24 1.24 1.01 + VAT
MPN:
AR06BTBV5493
Zmiana ceny:
-5% (10.04.2025)